-10% na první nákup

Přidej se do Gomez Club a získej -10% na novou kolekci a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Nejčastější dotazy

Každý nákup s námi je potvrzen účtenkou a na Vaše přání vystavíme fakturu s DPH.


Děje se to velmi zřídka, ale pokud bude váš balík poškozen, neprodleně vyplňte protokol od dopravce, abyste zaznamenali stav zásilky a okolnosti škody a neprodleně nás informujte o této situaci.


Chcete-li vytvořit účet, musíte se zaregistrovat. To je několik jednoduchých kroků. Registrace je dostupná zde

Podrobné informace o nastavení a používání zákaznického účtu v našem internetovém obchodě jsou obsaženy v našich Pravidlech.

 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS:

 
INFOLINKA

+420210012650


 

 
E-MAILOVÁ ADRESA

[email protected]

KANCELÁŘ
Pondělí - Pátek10:00 - 16:00

Vážení zákazníci, oznamujeme, že 03.05.2021 dojde k technické přestávce v činnosti infolinky. Omlouváme se za nepříjemnosti a prosíme o mailový kontakt na adrese [email protected]

V souvislosti s velkým počtem telefonických dotazů nás prosím kontaktujte přes [email protected]