-10% na první nákup

Přidej se do Gomez Club a získej -10% na novou kolekci a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Seznam přání
Kontakt

Oblíbené

Ještě jste se nerozhodli? Sníte o nějakém produktu, ale nákup chce ještě odložit? Přidejte výrobek na seznam oblíbených!
 

Jak funguje seznam oblíbených?
 

  • Vámi vybraný sortiment bude umístěn v záložce „oblíbené“, která je označena hvězdičkou.
  • Přidáním produktu do oblíbených si zboží nerezervujete.
  • Pokud jste přihlášeným zákazníkem, obsah seznamu oblíbených položek bude vyprázdněn až ve chvíli, kdy si to budete sami přát.
  • Pokud nejste přihlášeným zákazníkem, obsah seznamu oblíbených bude odstraněn ve chvíli, kdy opustíte stranu gomez.pl.

 

Seznam oblíbených je prázdný