•   -15% na první nákup

  •   Vrácení zdarma

  •   Doprava zdarma

Cena a způsob dopravy

 

DOBA REALIZACE

Nakupování online u společnosti Gomez je snadné a bezpečné. Nákupy nad 2 000 liber jsou zákazníkům zasílány bez dalších poplatků. Vaši objednávku zpracujeme co nejrychleji a poté ji předáme jedné z našich prověřených přepravních společností. Čekací doba na doručení je 3-4 dny.

DPD, přesné trvání realizace určuje sekce Nákupy na gomez.cz v Obchodních podmínkách internetového obchodu gomez.cz, které naleznete zde. K zasílanému zboží je přibalen účet (nebo na vyžádání faktura). O následujících krocích realizace Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu.

 

 

ZÁSILKA II

KURÝRPři nákupech do 2400 Kč (Předplacené)Při nákupech nad 2400 Kč (Předplacené)

99 Kč

0 Kč

 

 

 

Doručování vašich objednávek s doručením domů provádí kurýrní společnost Zásilkovna. Objednávky je možné provést i na jednom z téměř 5 000 odběrových míst - úplný seznam odběrových míst naleznete ZDE. U objednávek v maximální hodnotě 20 000 Kč je možnost platby na dobírku - u kurýra nebo na vybraných sběrných místech.

 

Po zadání objednávky můžete sledovat průběh expedičních fází v systému Zásilkovna -> ZDE. Během tohoto procesu budete dostávat oznámení o přijetí zásilky od společnosti GOMEZ a při jejím předání konečnému kurýrovi v České republice. V případě objednávek na Odběrné místo obdržíte informace spolu s pokyny ke sběru po umístění balíčku do tohoto bodu.

V případě doručení na domácí adresu provede kurýr v případě nemožnosti doručení balíčku další pokus o doručení následující pracovní den. Pokud balíček není doručen, bude vrácen odesílateli. V případě objednávky na místo vyzvednutí bude balíček čekat na vyzvednutí až 7 pracovních dnů s možností prodloužení na žádost zákazníka.

 

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: