-10% na první nákup

Přidej se do Gomez Club a získej -10% na novou kolekci a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Cena a způsob dopravy

 

ZÁSILKA

KURÝRPři nákupech do 2000 KčPři nákupech nad 2000 Kč

99 Kč

0 Kč

Všechny GLS a DPD zásilky jsou námi pojištěny.


DOBA REALIZACE

Během rušného období (před prázdninami, akce, slevy) se doba realizace prodlužuje. Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti GLS a DPD, přesné trvání realizace určuje sekce Nákupy na gomez.cz v Obchodních podmínkách internetového obchodu gomez.cz, které naleznete zde. K zasílanému zboží je přibalen účet (nebo na vyžádání faktura). O následujících krocích realizace Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu.

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: