-10% na první nákup

Přidej se do Gomez Club a získej -10% na novou kolekci a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Cena a způsob dopravy

 

ZÁSILKA I

KURÝRPři nákupech do 2000 KčPři nákupech nad 2000 Kč

99 Kč

0 Kč

VšechnyDPD zásilky jsou námi pojištěny.


DOBA REALIZACE

Během rušného období (před prázdninami, akce, slevy) se doba realizace prodlužuje. Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní DPD, přesné trvání realizace určuje sekce Nákupy na gomez.cz v Obchodních podmínkách internetového obchodu gomez.cz, které naleznete zde. K zasílanému zboží je přibalen účet (nebo na vyžádání faktura). O následujících krocích realizace Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu.

 

ZÁSILKA II

KURÝRPři nákupech do 2000 Kč Při nákupech nad 2000 Kč

99 Kč

0 Kč

 

Zboží zasíláme do 24 hodin od přijetí platby (neplatí pro dobírku) prostřednictvím kurýrní společnosti Zásilkovna. O průběhu objednávky budete informováni e-mailem. Standardní doba pro vyřízení objednávky je 1-3 pracovní dny.

 

 

Doručování vašich objednávek s doručením domů provádí kurýrní společnost Zásilkovna. Objednávky je možné provést i na jednom z téměř 5 000 odběrových míst - úplný seznam odběrových míst naleznete ZDE. U objednávek v maximální hodnotě 20 000 Kč je možnost platby na dobírku - u kurýra nebo na vybraných sběrných místech.

 

Po zadání objednávky můžete sledovat průběh expedičních fází v systému Zásilkovna -> ZDE. Během tohoto procesu budete dostávat oznámení o přijetí zásilky od společnosti GOMEZ a při jejím předání konečnému kurýrovi v České republice. V případě objednávek na Odběrné místo obdržíte informace spolu s pokyny ke sběru po umístění balíčku do tohoto bodu.

V případě doručení na domácí adresu provede kurýr v případě nemožnosti doručení balíčku další pokus o doručení následující pracovní den. Pokud balíček není doručen, bude vrácen odesílateli. V případě objednávky na místo vyzvednutí bude balíček čekat na vyzvednutí až 7 pracovních dnů s možností prodloužení na žádost zákazníka.

 

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: