-15% na první nákup

Chci se připojit ke  GomezClub a získat slevu 15% sleva na nové produkty při prvním nákupu a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 30 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Cena a způsob dopravy

 

DOBA REALIZACE

Během rušného období (před prázdninami, akce, slevy) se doba realizace prodlužuje. Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní

DPD, přesné trvání realizace určuje sekce Nákupy na gomez.cz v Obchodních podmínkách internetového obchodu gomez.cz, které naleznete zde. K zasílanému zboží je přibalen účet (nebo na vyžádání faktura). O následujících krocích realizace Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu.

 

 

ZÁSILKA II

KURÝRPři nákupech do 2000 Kč Při nákupech nad 2000 Kč

99 Kč

0 Kč

 

 

 

Doručování vašich objednávek s doručením domů provádí kurýrní společnost Zásilkovna. Objednávky je možné provést i na jednom z téměř 5 000 odběrových míst - úplný seznam odběrových míst naleznete ZDE. U objednávek v maximální hodnotě 20 000 Kč je možnost platby na dobírku - u kurýra nebo na vybraných sběrných místech.

 

Po zadání objednávky můžete sledovat průběh expedičních fází v systému Zásilkovna -> ZDE. Během tohoto procesu budete dostávat oznámení o přijetí zásilky od společnosti GOMEZ a při jejím předání konečnému kurýrovi v České republice. V případě objednávek na Odběrné místo obdržíte informace spolu s pokyny ke sběru po umístění balíčku do tohoto bodu.

V případě doručení na domácí adresu provede kurýr v případě nemožnosti doručení balíčku další pokus o doručení následující pracovní den. Pokud balíček není doručen, bude vrácen odesílateli. V případě objednávky na místo vyzvednutí bude balíček čekat na vyzvednutí až 7 pracovních dnů s možností prodloužení na žádost zákazníka.

 

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: