-15% na první nákup

Chci se připojit ke  GomezClub a získat slevu 15% sleva na nové produkty při prvním nákupu a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 30 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Platba

Staráme se o Vaše maximální pohodlí, a proto nabízíme širokou škálu možností, jak platit za objednávku.

Przelewy24

Przelewy24

Przelewy24 je online platební systém, který umožňuje okamžité převody v síti. Tento systém splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy: PCI Complient a McAffe Secure.

PayPal

PayPal

Systém PayPal umožňuje bleskové internetové transakce, platbu můžete uhradit pomocí svého bankovního konta, kreditní kartou nebo dalších služeb. Jedno kliknutí umožňuje bezpečně uhradit platbu. Díky tomuto systému navíc nemusíte opisovat číslo své kreditní karty během každé objednávky.

Platba dobírkou

Platba dobírkou

Za objednávku v našem obchodě můžete zaplatit při převzetí balíku od kurýra v případě doručení společností GLS - v hotovosti. Při výběru platby na dobírku sledujte prosím zásilku.

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: