-10% na první nákup

Přidej se do Gomez Club a získej -10% na novou kolekci a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Seznam přání
Kontakt
Přejít na stránku:Kontakt
Přejít na stránku:Prémiová kvalita
Přejít na stránku:Bezpečný nákup
Přejít na stránku:Firemní údaje
Přejít na stránku:Cena a způsob dopravy
Přejít na stránku:Sledování zásilky

Platba

Staráme se o Vaše maximální pohodlí, a proto nabízíme širokou škálu možností, jak platit za objednávku.

 

Systém PayPal umožňuje bleskové internetové transakce, platbu můžete uhradit pomocí svého bankovního konta, kreditní kartou nebo dalších služeb. Jedno kliknutí umožňuje bezpečně uhradit platbu. Díky tomuto systému navíc nemusíte opisovat číslo své kreditní karty během každé objednávky.

Przelewy24 je online platební systém, který umožňuje okamžité převody v síti. Tento systém splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy: PCI Complient a McAffe Secure.


PLATBA DOBÍRKOU

Na objednávku v našem obchodě můžete platit v hotovosti, když vyzdvihnete balíček od kurýra GLS. Při výběru platby v hotovosti je třeba zásilku sledovat.

Přejít na stránku:Odstoupení od smlouvy
Přejít na stránku:Reklamace
Přejít na stránku:Obchodní podmínky a formuláře
Přejít na stránku:Ochrana osobních údajů a souborů cookies