-15% na první nákup

Chci se připojit ke  GomezClub a získat slevu 15% sleva na nové produkty při prvním nákupu a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Odstoupení od smlouvy

Formulář odstoupení od smlouvy

Formulář odstoupení od smlouvy

Vyplňte formulář odstoupení od smlouvy přiložený k balíčku.

Pokud máte nějaký dotaz, obraťte se na naše Zákaznické centrum:

INFOLINKA:
+420210012650

E-MAILOVÁ ADRESA:
[email protected]

Můžete odstoupit od smlouvy online nebo samostatně vypracovat vlastní prohlášení o odstoupení od smlouvy.

Jak vrátit zboží

Jak vrátit zboží

Zboží můžete bezplatně vrátit na výdejních místech:
https://www.zasilkovna.cz/pobocky
Jakmile dorazíte do nejbližší pobočky, sdělte zaměstnanci jméno naší společnosti, Gomez, spolu s číslem 91055412. Balík bude odeslán do našeho skladu v Polsku zdarma.

Vrácení zboží na vlastní náklady však je možné jen přímo do našeho skladu v Polsku:

GOMEZ Sp. z o.o. Sp. j.
Ul. Św. Mikołaja 1
62-080 Swadzim

Obal

Obal

Pro zjednodušení jsme upravili balení pro přepravu. Vrácené položky vložte do obalu, přiložte formulář pro odstoupení od smlouvy nebo vlastní prohlášení o odstoupení a případně kopii potvrzení. Zabalte balíček. 

Vrácení peněz

Vrácení peněz

Po obdržení prohlášení o odstoupení od smlouvy vám vrátíme stejnou částku, jakou jste zaplatili při platbě za objednávku na bankovní účet, pokud s tím souhlasíte. Tento proces může trvat až 14 dní, ale může být prodloužen, dokud zboží neobdržíme zpět, nebo nezískáme důkaz o jeho odeslání.

Bezplatné vrácení zboží GOMEZ se vztahuje na zásilky doručené na území České Republiky.

Podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy jsou dostupné v našich Obchodních podmínkách.  

 

 

 

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: