-15% na první nákup

Chci se připojit ke  GomezClub a získat slevu 15% sleva na nové produkty při prvním nákupu a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 30 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Odstoupení od smlouvy

Formulář odstoupení od smlouvy

Formulář odstoupení od smlouvy

Vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy na našich internetových stránkách.

Pokud máte nějaký dotaz, obraťte se na naše Zákaznické centrum:

INFOLINKA:
+420210012650

E-MAILOVÁ ADRESA:
[email protected]

Můžete odstoupit od smlouvy online nebo samostatně vypracovat vlastní prohlášení o odstoupení od smlouvy.

Jak vrátit zboží

Jak vrátit zboží

Zboží můžete bezplatně vrátit na výdejních místech:
https://www.zasilkovna.cz/pobocky
Jakmile dorazíte do nejbližší pobočky, sdělte zaměstnanci jméno naší společnosti, Gomez, spolu s číslem 91055412. Balík bude odeslán do našeho skladu v Polsku zdarma.

Vrácení zboží na vlastní náklady však je možné jen přímo do našeho skladu v Polsku:

GOMEZ S.A

Ul. Św. Mikołaja 1
62-080 Swadzim

Obal

Obal

Pro zjednodušení jsme upravili balení pro přepravu. Vrácené položky vložte do obalu, přiložte formulář pro odstoupení od smlouvy nebo vlastní prohlášení o odstoupení a případně kopii potvrzení. Zabalte balíček. 

Vrácení peněz

Vrácení peněz

Po obdržení prohlášení o odstoupení od smlouvy vám vrátíme stejnou částku, jakou jste zaplatili při platbě za objednávku na bankovní účet, pokud s tím souhlasíte. Tento proces může trvat až 14 dní, ale může být prodloužen, dokud zboží neobdržíme zpět, nebo nezískáme důkaz o jeho odeslání.

Bezplatné vrácení zboží GOMEZ se vztahuje na zásilky doručené na území České Republiky.

Podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy jsou dostupné v našich Obchodních podmínkách.  

 

 

 

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: