-10% na první nákup

Přidej se do Gomez Club a získej -10% na novou kolekci a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Seznam přání
ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Odstoupení od smlouvy

Formulář odstoupení od smlouvy

Formulář odstoupení od smlouvy

Vyplňte formulář odstoupení od smlouvy přiložený k balíčku.

Pokud máte nějaký dotaz, obraťte se na naše Zákaznické centrum:

INFOLINKA:
+420210012650

E-MAILOVÁ ADRESA:
obchod@gomez.cz

Můžete odstoupit od smlouvy online nebo samostatně vypracovat vlastní prohlášení o odstoupení od smlouvy.

Způsob vrácení

Způsob vrácení

Balíček můžete odeslat na vlastní náklady, nebo můžete využít našeho kurýra, bezplatnou službu k vrácení zboží.

Obal

Obal

Pro zjednodušení jsme upravili balení pro přepravu. Vrácené položky vložte do obalu, přiložte formulář pro odstoupení od smlouvy nebo vlastní prohlášení o odstoupení a případně kopii potvrzení. Zabalte balíček. 

Zásilka

Zásilka

V závislosti na zvoleném způsobu přepravy zašlete balíček na naši adresu:

GOMEZ SP.Z.O.O. SP. K. 
Ul. STRZESZYŃSKA 33
60-479 POZNAŃ

nebo balíček předejte kurýrovi.

Vrácení peněz

Vrácení peněz

Po obdržení prohlášení o odstoupení od smlouvy vám vrátíme stejnou částku, jakou jste zaplatili při platbě za objednávku na bankovní účet, pokud s tím souhlasíte. Tento proces může trvat až 14 dní, ale může být prodloužen, dokud zboží neobdržíme zpět, nebo nezískáme důkaz o jeho odeslání.

Jsme si plně vědomi, že online nakupování má svá specifika. Neumožňuje například zboží vyzkoušet nebo si ho "osahat". Právě proto si každý u nás zakoupený výrobek můžete vyzkoušet a v případě nespokojenosti odstoupit od smlouvy během 14 dnů od převzetí zásilky.

Pokud chcete zásilku odeslat na vlastní náklady, můžete k tomu využít naše balení, ve kterém jste obdrželi zásilku. Balení je přizpůsobené opětovnému využití. Stačí do něj vložit zboží, které chcete vrátit, připojit podepsané prohlášení o odstoupení od smlouvy a, pokud je to možné, kopii účtenky. Zásilku odešlete na adresu:

Gomez Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Odstoupení od smlouvy
ul. Strzeszyńska 33
60-479 Poznaň
Polsko

Prosíme abyste prohlášení o odstoupení od smlouvy, kopii účtenky (pokud je to možné) a vrácené zboží umístili v jedné zásilce.

V prohlášení o odstoupení od smlouvy uveďte prosím své kontaktní údaje a připojte dokumenty nebo informaci, které umožní identifikaci uzavřené smlouvy o prodeji (např. účtenka, faktura, číslo objednávky a další). Doporučujeme využít níže dostupný formulář o odstoupení od smlouvy. Prohlášení o odstoupení od smlouvy musí být podepsané. Přiložení kopie účtenky nebo faktury značně urychlí dokončení procesu odstoupení od smlouvy.


Pokud chcete zboží vrátit, aniž byste museli platit za zaslání zásilky, vřele Vám doporučujeme zaslat balíček prostřednictvím kurýrní služby DPD, kde odstoupení od smlouvy nahlásíte online. Po vybrání bezplatné kurýrní služby DPD budete vyzváni/požádáni o vyplnění krátkého formuláře, do kterého uvedete základní informace: jméno, adresu pro doručení zásilky, kontaktní číslo a e-mailovou adresu.

Pokud od smlouvy odstoupíte do 17. hodině pracovního dne, kurýr si balíček vyzvedne následující pracovní den. Pokud od smlouvy odstoupíte po 17. hodině pracovního dne nebo víkendu/svátku, kurýr si balíček vyzvedne druhý pracovní den ode dne, kdy jste nahlásili odstoupení od smlouvy.

Doporučujeme použít obal, v které vám bylo zboží zasláno (je přizpůsoben tak, aby mohl být znovu použit). Pokud je to možné, přiložte kopii potvrzení objednávky nebo faktury. Díky tomu výrazně urychlíte realizaci odstoupení od smlouvy.

Bezplatné vrácení zboží kurýrní službou DPD se vztahuje na zásilky doručené na území České Republiky.

Podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy jsou dostupné v našich Obchodních podmínkách.  

 

 

 

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: