-15% na první nákup

Chci se připojit ke  GomezClub a získat slevu 15% sleva na nové produkty při prvním nákupu a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 30 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Staňte se členem prestižního Gomez Club!

Nabízíme Vám individuální slevy, které si jednoduše spočítáte.

Přidejte se k nám

PŘEDNOSTNÍ PŘÍSTUP

Členové Gomez Club jako první získají informace o exkluzivních kolekcích, novém zboží nebo prvních sezónních výprodejích.

SNADNÝ PŘÍSTUP K INFORMACÍM

Po přihlášení na naše stránky získáte informace o slevách, na které máte nárok, termínech jejich vypršení nebo částce, která Vás dělí od získání dalších výhod.

NÁROK NA SLEVU MAJÍ STÁLÍ ZÁKAZNÍCI

Garantujeme slevy po celý rok. Slevy se navyšují po 10 % a jejich výše závisí na velikosti Vašich nákupů.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A DALŠÍ AKCE

Členové Gomez Club jsou důležitou součástí Gomez Fashion Store. Pevně doufáme, že přijmete naše pozvání na módní přehlídky, prezentace nejnovějších kolekcí a další akce pořádané s ohledem na požadavky našich zákazníků.

PRIVATE SHOPPING V NAŠICH PRODEJNÁCH

Nakupujte u nás s šálkem kávy v ruce. Zaručujeme individuální přístup. O Vaše pohodlí a spokojenost se postará náš kvalifikovaný personál.

Karta Gomez Club je vystavena na konkrétní osobu a pouze ta ji může využívat.