-10% na první nákup

Přidej se do Gomez Club a získej -10% na novou kolekci a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Seznam přání
Kontakt

Staňte se členem prestižního Gomez Club!

Nabízíme Vám individuální slevy, které si jednoduše spočítáte.

Přidejte se k nám

PŘEDNOSTNÍ PŘÍSTUP

Členové Gomez Club jako první získají informace o exkluzivních kolekcích, novém zboží nebo prvních sezónních výprodejích.

SNADNÝ PŘÍSTUP K INFORMACÍM

Po přihlášení na naše stránky získáte informace o slevách, na které máte nárok, termínech jejich vypršení nebo částce, která Vás dělí od dalšího výhod.

NÁROK NA SLEVU MAJÍ STÁLÍ ZÁKAZNÍCI

Garantujeme slevy po celý rok. Slevy se navyšují po 10 % a jejich výše závisí na velikosti Vašich nákupů.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A DALŠÍ AKCE

Členové Gomez Club jsou důležitou součástí Gomez Fashion Store. Pevně doufáme, že přijmete naše pozvání na módní přehlídky, prezentace nejnovějších kolekcí a další akce pořádané s ohledem na požadavky našich zákazníků.

PRIVATE SHOPPING V NAŠICH PRODEJNÁCH

Nakupujte u nás s šálkem kávy v ruce. Zaručujeme individuální přístup. O Vaše pohodlí a spokojenost se postará náš kvalifikovaný personál.

Karta Gomez Club je vystavena na konkrétní osobu a pouze ta ji může využívat.