-15% na první nákup

Chci se připojit ke  GomezClub a získat slevu 15% sleva na nové produkty při prvním nákupu a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 30 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Bezpečný nákup Prémiová kvalita

Bezpečný nákup

Snažíme se upevňovat důvěru našich zákazníků nejen tím, že věnujeme mimořádnou pozornost kvalitě prodávaného zboží, ale dbáme také o kvalitu personálu. Naše společnost dodržuje zásady ochrany osobních údajů a další právní předpisy. Vámi uvedené informace jsou využívány pouze za účelem objednání zboží a doplňkových služeb souvisejících s nákupem. Uživatelské jméno, heslo, korespondenční adresa nebo číslo bankovního účtu podléhají přísné ochraně. Elektronické platební systémy Przelewy24 a PayPal zaručují bezpečnost internetových transakcí v našem obchodě. Více informací naleznete v našich Obchodních podmínkách.

 

Prémiová kvalita

Všechny námi nabízené produkty pochází přímo od těch nejlepších výrobců. Jako jejich dlouholetí a ověření partneři máme možnost nabízet jejich exkluzivní sortiment. Náš katalog zahrnuje nejnovější kolekce, které jsou na trhu dostupné, a které osobně vybíráme s přihlédnutím k očekáváním našich nejnáročnějších zákazníků. Pokud se na dodaném zboží objeví výrobní vada, můžete zboží reklamovat. Více informací naleznete v záložce Obchodní podmínky.

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: