-15% na první nákup

Chci se připojit ke  GomezClub a získat slevu 15% sleva na nové produkty při prvním nákupu a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 30 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Reklamace

Gomez má povinnost dodat zákazníkovi zboží bez závad a ručí za vzniklé fyzické i právní poškození.

Podrobné informace týkající se reklamace jsou obsaženy v Obchodních podmínkách.
 

Vrácení zboží na vlastní náklady přímo do skladu v Polsku:
GOMEZ S.A.
Ul. Św. Mikołaja 1
62-080 Swadzim

Ve formuláři prosím uveďte své údaje, které nám umožní kontaktovat Vás během vyřizování reklamace, zároveň přiložte dokumenty nebo údaje, které umožní identifikaci uzavřené smlouvy o prodeji (např. účtenku nebo fakturu, číslo objednávky atd.). Přiložení účtenky nebo faktury není povinné, ale doporučujeme doklad přiložit, protože to obvykle urychluje proces reklamace.

Reklamace bude prošetřena během 14 dnů od obdržení zásilky. Zákazník bude o posudku informován písemně, elektronicky nebo formou SMS.

Podrobné informace týkající se reklamace jsou obsaženy v Obchodních podmínkách.

JINÁ TÉMATA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU: