• FINAL SALE AŽ -50%!
     WOMENMEN  |  KIDS

  •   -15% NA PRVNÍ NÁKUP

BOSS KIDSWEAR - přehled výprodejů Final Sale

Bavlněná trička, pohodlné teplákové soupravy a hřejivé mikiny - BOSS KIDSWEAR jsou praktické návrhy kombinované s módními akcenty typickými pro značku. Níže uvádíme přehled výprodejové kolekce pro děti.

 

Bavlněná trička jsou základem dětského šatníku. Prodyšné a pro pokožku bezpečné modely jsou k dispozici v červené, oranžové a žluté barvě. Charakteristickým znakem BOSS je minimalistická barevná paleta, často omezená na přírodní odstíny: bílá, béžová a černá. To se vyznačuje jednoduchým tričkem zdobeným logy a modelem s jemnou grafikou.

Tepláková souprava je návrh, který bude fungovat jako domácí oblečení a další. Mikina a kalhoty jsou dostupné ve třech barvách. BOSS KIDSWEAR také nabízí modely, které si můžete sestavit svépomocí. Šedé kalhoty se vyplatí zkombinovat s mikinou s logem. Značka nabízí také černou verzi s kapucí zdobenou logem posetým tryskami, která stylově odkazuje na oblíbený trend z počátku 2000.

Bavlněné dlouhé rukávy mohou být náhradou za mikiny. Trička s dlouhým rukávem jsou pohodlným návrhem, který se bude dobře hodit při sestavování každodenních outfitů. Modely značky se dodávají v zelené, červené, bílé a dalších!

Produkty BOSS KIDSWEAR se vyznačují funkčností, což je vidět na příkladu zimních bund. Oboustranné modely jsou dostupné ve dvou barevných provedeních a jejich další výhodou je přírodní, prachová výplň. Gomez má také zateplenou bundu v tmavě modré a černé barvě. Model bude složen ze zimních kožených bot sahajícím ke kotníkům a také klasických tenisek v bílé a černé barvě.

Doporučujeme vám seznámit se s kolekcí BOSS KIDSWEAR dostupnou na Gomez.cz: nyní až -70 % v doprodeji.