-10% na první nákup

Přidej se do Gomez Club a získej -10% na novou kolekci a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 14 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Seznam přání
ZÁKAZNICKÉ CENTRUM
Přejít na stránku:Kontakt

Prémiová kvalita

Všechny námi nabízené produkty pochází přímo od těch nejlepších výrobců. Jako jejich dlouholetí a ověření partneři máme možnost nabízet jejich exkluzivní sortiment. Náš katalog zahrnuje nejnovější kolekce, které jsou na trhu dostupné, a které osobně vybíráme s přihlédnutím k očekáváním našich nejnáročnějších zákazníků. Pokud se na dodaném zboží objeví výrobní vada, můžete zboží reklamovat. Více informací naleznete v záložce Obchodní podmínky.

Přejít na stránku:Bezpečný nákup
Přejít na stránku:Firemní údaje
Přejít na stránku:Cena a způsob dopravy
Přejít na stránku:Sledování zásilky
Přejít na stránku:Platba
Přejít na stránku:Odstoupení od smlouvy
Přejít na stránku:Reklamace
Přejít na stránku:Obchodní podmínky a formuláře
Přejít na stránku:Ochrana osobních údajů a souborů cookies