-15% na první nákup

Chci se připojit ke  GomezClub a získat slevu 15% sleva na nové produkty při prvním nákupu a -5% na zlevněné modely už od prvního nákupu. Členství v elitním klubu Gomez Club nabízí mnoho dalších výhod. 

Doprava zdarma 

Nakupování online v obchodě Gomez je jednoduché a bezpečné. Při nákupupech nad 2000 Kč jsou zasílány zákazníkům bez dodatečných poplatků. Objednávku vyřizujeme jak nejrychleji to jde, následně jej předáváme jedné z našich důvěryhodných dopravních společností. 

Vrácení zdarma

Pokud nejste s nákupem spokojeni, každý produkt zakoupený u nás můžete vyzkoušet a odstoupit od smlouvy do 30 dnů od dodání balíčku. Abychom Vám zjednodušili proces vrácení zboží, upravili jsme obaly tak, že je možné je znovu použít k odeslání zboží. Tuto službu Vám poskytujeme zcela zdarma - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat své klientské konto a vyplnit formulář o vrácení zboží. 

Nová kampaň Gomez – Wiosna/Lato 2022

Představujeme kampaň Gomez pro sezónu Jaro/Léto 2022! Ve fotorelaci představujeme prvky nejnovějších kolekcí prémiových a luxusních značek. Jedním z klíčových trendů, na který se kampaň zaměřuje, jsou barvy sezóny – vč. červené, která kraluje mezi doplňky a detaily, stejně jako jasné barvy a pastelové, viditelné téměř v každém stylingu. V této sezóně jsou módní také monogramy - mimo jiné na fotografiích, které představujeme, jako dámský komplet Pinko s bundou a kraťasy s celoplošným logem značky. Kampaně dominují elegantní stylizace, které se budou skvěle hodit na významné příležitosti. Každý den poskytujeme také dávku jarní inspirace - vč. džínových total looků, komplety s tričky s ikonickým Polo Bear nebo módní tenisky.

K vytvoření stylizací prezentovaných v kampani bylo použito oblečení, obuv a doplňky světových značek jako Pinko, Emporio Armani, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren a Elisabetta Franchi. Jednou z tváří kampaně Gomez je Stanisław Obolewicz, model z Ukrajiny, známý m.j. z programu Top Model. Doporučujeme vám vidět výsledky focení!